Iran BLS Spain Visa: Privacy - Policy for Spain Visa from Iran

BLS Logo

درخواست برای ویزا به اسپانیا در ایران

سیاست حفظ حریم خصوصی

محدوده

شرکت بین المللی BLS یک شریک سفارتخانه ها در سراسر جهان است و مجاز برای دریافت درخواست برای انواع ویزا، مجوزسفر و اسناد مسافرتی و انجام وظایف و تعهدات اداری و غیر قضایی مربوطه، طبق دستورالعمل ها و قوانین سفارتخانه ها ، می باشد. به موجب روند پردازش درخواست ها، شرکت بین المللی BLS به عنوان مامور بررسی اطلاعات و سفارتخانه ها به عنوان کنترل کننده اطلاعات شناخته می شوند. سیاست حفظ حریم خصوصی که به شرح زیر می باشد، چگونگی جمع آوری، استفاده، افشا و مدیریت اطلاعات شخصی مربوط به افراد (" متقاضیان") و ارائه این اطلاعات به مقامات مربوطه ، با اهدافی که در زیر شرح داده شده اند، را نشان می دهد.

هدف از جمع آوری، استفاده یا افشاء اطلاعات شخصی

متقاضیان ممکن است لازم باشد اطلاعات شخصی نظیر نام، عکس، آدرس محل سکونت، تاریخ تولد، شماره تلفن، اطلاعات گذرنامه، شناسنامه، وضعیت معاش، وضعیت شهروندی، وضعیت تأهل، جزئیات اشتغال، سابقه کیفری، اطلاعات تحصیلی و غیره را ارائه دهند. این اطلاعات طبق دستورالعمل ها و قوانین سفارتخانه ها جمع آوری می شوند.

این اطلاعات شخصی ممکن است جمع آوری، استفاده و یا افشا به منظور تسهیل پردازش درخواست ویزا (بازدید کنندگان) و / یا درخواست (بازدید کنندگان) از جمله اما به برای اهداف زیر نه محدود به:

دریافت درخواست برای انواع ویزا، مجوز و اسناد مسافرتی و غیره و انجام وظایف مربوط به آن؛

پاسخگویی به سوالات درباره روند کلی ثبت درخواست ویزا

پاسخ به درخواست های مختلف در مورد پیگیری وضعیت درخواست ثبت شده در مرکز BLS.

بین المللی ؛ ;
ارائه سایر خدمات طبق دستورالعمل سفارتخانه

ارائه اطلاعات شخصی به صورت داوطلبانه است. لطفا توجه داشته باشید، امتناع از ارائه اطلاعات شخصی، ممکن است موجب عدم توانایی شرکت BLS جهت ارائه خدمات مناسب گردد.

طبق مجوز صادر شده توسط سفارتخانه، شرکت بین المللی BLS و ارائه دهندگان خدمات مربوط به آن، می توانند جهت پاسخ به سوالات درباره روند کلی درخواست ویزا و نیز پیگیری وضعیت درخواست ویزا، خدماتی گوناگونی نظیر پاسخگویی تلفنی، پیگیری اینترنتی، ایمیل و غیره را ارائه دهند.

سوال درباره روند کلی بررسی درخواست ویزا:
کاربران و متقاضیان جهت سوال درباره روند کلی بررسی درخواست ویزا، نیازی به ارائه اطلاعات شخصی ندارند.

پیگیری وضعیت درخواست ویزا:
کاربران می توانند با استفاده از شماره درخواست، وضعیت درخواست ویزا را که از طریق شرکت بین المللی BLS ثبت نموده اند، پیگیری نمایند. ممکن است از کاربران خواسته شود اطلاعات شخصی نظیر نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن، آدرس محل سکونت، آدرس ایمیل، تاریخ درخواست و غیره و یا ترکیبی از چنین اطلاعاتی را جهت پیگیری وضعیت، فراهم کنند.
لازم به ذکر است کاربران در ایمیل های ارسالی جهت پیگیری وضعیت درخواست ویزا به شرکت بین المللی BLS و سایر ارائه دهندگان خدمات مربوط به آن نباید شماره پاسپورت یا اطلاعات شخصی را درج نمایند. در عوض استفاده از شماره درخواست ویزا توصیه می‌شود. شرکت بین المللی BLS مجبور به پاسخگویی به ایمیل های حاوی اطلاعات شخصی نیست. در صورت عدم رعایت موارد فوق، مسئولیت کامل و ریسک افشای هر گونه اطلاعات شخصی با کاربران و متقاضیان بوده و شرکت بین المللی BLS هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات را ندارد.

برای اهداف کنترل کیفیت، تعاملات با کاربران ممکن است ضبط شود. در چنین مواردی کاربران پیشترمطلع خواهند شد. چنین اطلاعاتی پس از 30 روز پاکسازی شده مگر آنکه دستورالعمل متفاوتی از جانب سفارتخانه دریافت شود.

تعیین وقت مصاحبه:

در برخی مواقع، سفارتخانه ممکن است حضور متقاضی را مصاحبه شخصی درخواست کند. متقاضیان باید شماره درخواست خود و نیز برخی اطلاعات شخصی مانند نام، تاریخ تولد، شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس ایمیل، تاریخ درخواست و شماره گذرنامه خود را برای تعیین وقت مصاحبه، ارائه دهند.

تمام اطلاعات شخصی ارائه شده توسط متقاضیان به شکلی که مورد نیاز سفارتخانه بوده و سفارتخانه مجاز به دریافت آنها می باشد، ارسال خواهد شد.
داده های خاص و اطلاعات مربوط به درخواست های ویزا دریافت شده توسط شرکت بین المللی BLS در حال حاضر در مراکز داده ذخیره می‌شود.

اطلاعات شخصی متقاضیان:

شرکت بین المللی BLS، اطلاعات شخصی متقاضیان را نمی‌فروشد، اجاره نمی‌دهد و با آنها داد و ستد نمی‌کند. این شرکت به جز مواردی که در زیر ذکر می‌شود، اطلاعات شخصی متقاضیان را افشا یا منتقل نمی‌کند. اطلاعات شخصی متقاضیان تنها با هدف ارائه خدمات و انجام تعهدات مختلف مربوط به خدمات، استفاده می‌شود.

با این حال ممکن است شرکت بین المللی BLS در موقعیت های خاصی نظیر همکاری با حکم دادگاه، دادرسی های در حال انجام یا دیگر فرآیند های قانونی یا مقرراتی که به شرکت حکم می شوند، استفاده حقوقی و دفاع در برابر ادعاهای قانونی، تحقیقات جنایی، مسائل قضایی و نیز جهت پیشگیری، بازرسی، تحقیق و پیگرد قانونی فعالیت های مجرمانه یا مسائل مربوط به امنیت ملی، اطلاعات شخصی متقاضیان را به اشتراک بگذارد.

ارائه دهنده خدمات:

شرکت بین المللی BLS ممکن است اطلاعات شخصی متقاضیان را در دسترس ارائه دهندگان خدماتی نظیر تحویل پیک، پیام کوتاه و مرکز تلفن قرار دهد. اطلاعات شخصی متقاضیان صرفا جهت انجام وظایف تعیین شده در اختیار ارائه دهندگان خدمات قرار خواهند گرفت و آنها به هیچ عنوان مجاز به استفاده یا افشای اطلاعات شخصی متقاضیان در جهت اهداف خود نمی باشند. به عنوان مثال زمانی که متقاضی ویزا خدمات تحویل پیک را انتخاب می کند، شرکت بین المللی BLS اطلاعات شخصی خاصی نظیر نام، آدرس و شماره تلفن را در اختیار شرکت ارائه دهنده خدمات پیک قرار می‌دهد. با این حال تمام اطلاعات شخصی با ارائه دهندگان خدمات پیام کوتاه به اشتراک گذاشته نمی‌شود. همچنین، ارائه دهندگان خدمات نیز متعهد به رعایت مقررات امنیتی و حریم خصوصی تعیین شده توسط شرکت بین المللی BLS می باشند.

بسته های اطلاعاتی (کوکی ها):

کوکی ها فایل ها یا بسته های اطلاعاتی هستند که ممکن است هنگام استفاده از از وب سایت شرکت بین المللی BLS در سیستم یا دستگاه نتصل به اینترنت کاربر ذخیره شوند. استفاده از کوکی ها توسط شرکت بین المللی BLS جهت تسهیل و ساده نمودن وب سایت ها می باشد. شرکت بین المللی BLS نمی‌تواند اشخاص را از این طریق شناسایی کند.

وب سایت شرکت بین المللی BLS ویژگی های خاصی را ارائه می‌دهد که تنها از طریق استفاده از بسته های اطلاعاتی (کوکی ها) امکان پذیر می باشند.

بسته های اطلاعاتی (کوکی ها) به کاربران وب سایت کمک می‌کنند تا وضعیت ورود به سیستم خود را حفظ ‌کنند.

اکثر بسته های اطلاعاتی (کوکی ها ) موقتی بوده و پس از پایان استفاده کاربر از وب سایت، به صورت خودکار از دستگاه کاربر حذف می‌شوند. با این وجود "کوکی های پایدار" در طول چندین بازدید از وب سایت های ما، باقی می‌مانند.

کاربران ممکن است در صفحاتی از وب سایت با بسته های اطلاعاتی (کوکی) از لینک های پیوند مواجه شوند که شرکت بین المللی BLS کنترل آنها را در اختیار ندارد.

کاربران هنگام استفاده از وب سایت های شرکت بین المللی BLS ، اجازه ارسال بسته های اطلاعاتی (کوکی) به مرورگر خود را داده اند. اگر کاربر مخالف استفاده از کوکی ها می باشد، نباید از وب سایت های شرکت بین المللی BLS استفاده کند. اگر کوکی ها غیرفعال شوند، ممکن است بر کارایی وب سایت های شرکت بین المللی BLS تاثیر بگذارد.

هرزنامه یا spam

وب سایت و ابزارهای ارتباطی شرکت بین المللی BLS برای ارسال هرزنامه (spam) و یا ارسال مطالب و محتویاتی که شرایط و ضوابط توافقنامه کاربری BLS را نقض کند، استفاده نخواهند شد.

در شرکت بین المللی BLS ، پیام ها پیش از ارسال ، برای بررسی ویروس ها و سایر محتوای غیر قانونی ، به طور خودکار اسکن می شوند.

communications@blsinternational.com ایمیل بفرستید.

شرکت بین المللی BLS ایمیل های ارسال شده و یا دریافت شده را به طور دائم ذخیره و نگهداری نمی‌کند. شرکت بین المللی BLS هر گونه آدرس ایمیل را به اشخاص ثالث فروش و اجاره نمی دهد.

امنیت

شرکت بین المللی BLS اقداماتی را جهت محافظت از اطلاعات شخصی که در اختیار دارد، اعمال کرده است. شرکت بین المللی BLS در تلاش برای محافظت از اطلاعات شخصی در زمینه های اداری، فنی، فیزیکی و سازمانی ، اقدامات حراستی در نظر گرفته است. با این حال شرکت بین المللی BLS مسئولیت دسترسی غیر قانونی، استفاده، اصلاح، تخریب، تغییر و یا سرقت اطلاعات شخصی توسط افراد غیرمجاز را ندارد.

حفظ و پاکسازی اطلاعات شخصی:

مدراک دریافتی مربوط به درخواست های ویزا متقاضیان ، توسط شرکت بین المللی BLS کپی نخواهد شد. هر گونه مدارک، نسخه های کپی، فرم ها یا سایر پرونده هایی که حاوی اطلاعات شخصی هستند، 30 روز پس از بازگرداندن گذرنامه به متقاضی، طی روند پاکسازی مطمئن، از بین می‌رود. نگه داری این مدارک تنها با دستور مستقیم سفارتخانه مربوطه انجام خواهد شد.

در صورتیکه متقاضیان جهت پیگیری درخواست های خود با شرکت بین المللی BLS تماس بگیرند ، جهت راحتی آنها، اطلاعات شخصی ثبت شده ممکن است به مدت حداکثر 30 روز پس از بازگرداندن گذرنامه و یا مدارک به متقاضیان، در قالب الکترونیکی، حفظ شود. این مدت ممکن است طبق دستور محترم سفارتخانه تغییر یابد.

اطلاعات شخصی متقاضیان_ ذخیره شده در دستگاه ها و تجهیزات شرکت بین المللی BLS _ طی روندی مطمئن پاکسازی می گردد. در هنگام تخلیه تجهیزات یا دستگاه های مورد استفاده برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی (مانند بایگانی، کامپیوترها، دیسک ها و نوارهای صوتی)، شرکت بین المللی BLS اقدامات لازم را برای حذف هر گونه اطلاعات ذخیره شده جهت جلوگیری از دسترسی غیر مجاز سایرین انجام می‌دهد.

موارد قانونی

شرکت بین المللی BLS و ارائه دهندگان خدمات مرتبط با آن، می‌توانند در برابر حکم بازرسی ، سازمان های بازرسی با حکم قانونی و سایر احکام قانونی بررسی موارد تخلف و نقض قانون، اطلاعات شخصی را در اختیار نمایندگان قانون قرار دهند. همچنین شرکت بین المللی BLS می تواند اطلاعات شخصی را در صورت لزوم برای ایجاد، اجرا و دفاع از ادعاهای قانونی خود، و یا در سایر شرایط حقوقی ، در اختیار نمایندگان قانون قرار دهد.

لینک های پیوند

وب سایت شرکت بین المللی BLS ممکن است پیوندی به سایت های دیگر که محصولات و یا خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند، داشته باشد. لازم به ذکر است شرکت بین المللی BLS صاحب این خدمات و محصولات نمی باشد. لینک های پیوند در واقع تبلیغاتی هستند و توسط شرکت بین المللی BLS تایید نشده اند. این پیوندها جهت راحتی کاربران قرار داده شده اند و دسترسی به این آنها داوطلبانه می باشد. شرکت بین المللی BLS تایید کننده و یا مرتبط با هر یک از این وب سایت های پیوند نمی باشد. کاربران با صلاحدید خود می توانند از این وب سایت ها استفاده ‌کنند. شرکت بین المللی BLS ، متصدیان، کارکنان و نمایندگان آن هیچ گونه مسئولیت یا تعهدی در قبال وب سایت های پیوند و محتوای آنها ندارد.

وب سایت های پیوند دارای مقررات جداگانه حریم اطلاعات خصوصی، اطلاعیه ها و شرایط استفاده هستند و به کاربران توصیه می‌شود به دقت آنها را بررسی کنند. شرکت بین المللی BLS هیچگونه کنترلی بر وب سایت های پیوند ندارد و بنابراین تعهد و مسئولیتی در قبال روش های نگهداری اطلاعات شخصی آنها نخواهد داشت.

اطلاعات شخصی

لطفا توجه داشته باشید ثبت اطلاعات شخصی داوطلبانه است. متقاضیان و کاربرانی که اطلاعات شخصی خود را برای تعیین وقت مصاحبه در وبسایت BLS ثبت می نمایند، بایستی سیاست های حفظ حریم اطلاعات خصوصی را با دقت مطالعه کنند. همچنین متقاضیان و کاربران حق دارند پیش از آنکه اطلاعات شخصی آنها توسط BLS به سفارتخانه ها ، دولت ها ، ادارات مربوط به ویزا و یا سایر اشخاص ثالث، ارسال شود، عدم موافقت خود را اعلام نمایند.

متقاضیان می‌توانند درخواست دسترسی به اطلاعات شخصی خود را با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل ذکر شده در صفحه "تماس با ما" با موضوع "درخواست دسترسی " اعلام نمایند. این درخواست به سفارتخانه که دارنده اطلاعات می باشد، ارسال شده و اقدامات بعدی توسط شرکت بین المللی BLS براساس دستورالعمل های دریافت شده توسط سفارتخانه صورت می‌گیرد.

شرکت بین المللی BLS مسئولیت تأیید اعتبار یا صحت اطلاعات ارائه شده توسط متقاضی را ندارد. ارائه اطلاعات دقیق، کامل و به روز، به دفتر خدمات بین المللی BLS وظیفه متقاضی می باشد.

تغییرات در این سیاست حفظ حریم اطلاعات خصوصی

لطفا توجه داشته باشید که خط مشی سیاست حفظ حریم اطلاعات خصوصی ممکن است به روز شود و کاربران / متقاضیان لازم است به طور منظم به وب سایت شرکت بین المللی BLS مراجعه کنند تا آخرین تغییرات را مشاهده نمایند.

تماس با ما

برای هر گونه سوال در مورد حفظ حریم اطلاعات خصوصی یا روند های موجود در سایت، به آدرس privacy@blsinternational.com ایمیل بفرستید.

سوالات

برای سوالات در مورد سیاست حفظ حریم اطلاعات خصوصی لطفا به آدرس privacyofficer@blsinternational.com ایمیل بفرستید.